Skip to content

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

Wiele spraw z urzędem skarbowym można załatwić przez Internet, m.in. za pośrednictwem usługi e urząd skarbowy. Można nawet umówić się na wcześniejszą wizytę.

Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, pamiętaj o wcześniejszym umówieniu się na wizytę – pomoże nam to sprawniej Cię obsłużyć, a także zapewni bezpieczeństwo Twoich danych osobowych podczas całej wizyty.

Trwa kampania rozliczeniowa PIT 2020, podczas której miliony podatników składają roczne zeznania podatkowe. Wiele spraw z urzędem skarbowym można załatwić bez wychodzenia z domu przez Internet, m.in. za pośrednictwem uruchomionej w lutym 2021 r. usługi e-Podatki na stronie podatki.gov.pl.

Oprócz usług dostępnych na stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych można również skorzystać z usługi e-Podatki, aby w dowolnym momencie w ciągu roku bezpłatnie złożyć zeznanie podatkowe za pośrednictwem poczty lub kuriera. Termin złożenia zeznania PIT za rok 2020 upływa 31 maja 2020 r.

Masz możliwość dokonywania płatności online na rzecz urzędów skarbowych, zobaczysz historię płatności. Możesz również sprawdzić swoje dane osobowe przechowywane przez urząd skarbowy. Możesz również elektronicznie składać niektóre zawiadomienia, np. zawiadomienie ZAW-NR, pismo wyjaśniające cel wpłaty, wniosek o zaliczenie nadpłaty lub zwrot podatku na poczet innych zobowiązań. Załatwiaj swoje sprawy z dowolnego miejsca, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

3 komentarze

 1. Konrad
  6 czerwca 2022 @ 13:14

  Bardzo się cieszę, że istnieje platforma, na której będę załatwiał sprawy urzędowe. Wierzę, że ta platforma pomoże mi sprawniej i skuteczniej wykonywać moją pracę.

 2. Leszek
  6 czerwca 2022 @ 13:15

  Mam nadzieję, że platforma ta pomoże mi udoskonalić moje umiejętności jako pisarza i komunikatora.
  Z niecierpliwością czekam na możliwość prowadzenia z Państwem interesów.

 3. Renia
  6 czerwca 2022 @ 13:16

  Mogę teraz tworzyć własne certyfikaty, listy i inne ważne dokumenty. Dawno nie miałem takiej możliwości.

  W niedalekiej przyszłości więcej osób będzie mogło korzystać z tego programu, aby również mogły tworzyć własne świadectwa i dokumenty.

Dodaj komentarz