Skip to content

Nowe usługi są już dostępne w Uberze

Spis treści

Po dwóch latach życia w pandemonium, rok 2022 będzie czasem zmian. Nowe produkty i usługi ogłoszone na Uber Go&Get 2022 mają być odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość. Podekscytowani mogąc ogłosić, że w tym roku wprowadzono nowy produkt o nazwie Go&Get, który pomoże Ci znaleźć drogę po mieście i ułatwi Twoje życie. Dzięki Uber Travel możesz zarezerwować wycieczkę jednym kliknięciem na dowolnym etapie podróży. Po prostu podłącz swoje konto Gmail, a platforma zajmie się resztą – koordynuj rezerwacje hoteli, lotów i lotów w jednym miejscu Restauracja na bezstresową podróż. Dodatkowo użytkownicy zarobią 10% na każdą podróż zarezerwowaną przez Uber Travel. Wróć w postaci punktów Uber Cash Points – ponieważ planowanie z wyprzedzeniem powinno się opłacić. Usługa Uber Travel rusza dzisiaj w Stanach Zjednoczonych i będzie dostępna w Kanadzie w nadchodzących tygodniach. Od tego lata będzie można rezerwować usługi wynajmu pociągów, autokarów i samochodów w Wielkiej Brytanii.

Teraz łatwiej niż kiedykolwiek zarezerwować autobus na następne spotkanie grupowe. Uber Charters umożliwia rezerwację autokarów imprezowych, autokarów, autokarów i innych usług bezpośrednio w aplikacji Uber – ceny są znane. Uber Charter pojawi się w Stanach Zjednoczonych latem tego roku. Dzięki kuponom organizatorzy imprez rodzinnych, weselnych czy firmowych będą mogli w łatwy sposób opłacić podróż swoich gości. Wystarczy wpisać szczegóły wydarzenia, maksymalną kwotę do pokrycia i podać gościowi unikalny kod. Goście będą decydować, kiedy i dokąd pojadą, a organizator zapłaci tylko za zrealizowaną wycieczkę. Kupony są już dostępne w Polsce w ramach usługi Uber dla Firm. W ramach globalnego zobowiązania Ubera do przejścia na platformę o zerowej emisji do 2040 r. firma kontynuuje działania na rzecz promowania korzystania z pojazdów elektrycznych. W zeszłym roku Uber ogłosił partnerstwo z Hertz, aby umożliwić kierowcom z USA wynajem do 50 000 pojazdów Tesla do 2023 roku. Uber rozszerza swoją usługę Comfort Electric Car na miasta na całym świecie. Comfort Electric jest już dostępny w Los Angeles, San Francisco, San Diego i Dubaju, a kolejne miasta pojawią się wkrótce. Teraz gdy na drogach jest coraz więcej pojazdów elektrycznych, nadszedł czas na nowy sposób poruszania się po miastach: Uber Comfort Electric Car. Bez względu na to, gdzie mieszkasz lub jakim samochodem się jeździ, można zarezerwować przejazd elektrycznym pojazdem premium, takim jak Tesla lub Polestar. Wszystko, co można zrobić, to kliknąć i zarezerwować!

3 komentarze

 1. Bartek
  12 października 2022 @ 16:38

  Myślę, że jest to ruch mający na celu optymalizację usług transportowych. Uber jest jedną z przodujących aplikacji transportowych. Kontakt z obsługą klienta znajdującą się na https://telefon.info.pl/telefon-uber/ tylko uświadcza mnie w przekonaniu, że to jest porządny wybór. Jego rozwój wskazuje na to, że firma robi stałe postępy.

 2. Jarek
  12 października 2022 @ 16:41

  Jestem zdania, że stali się dominującym graczem w świecie aplikacji transportowych. Jednak nadal istnieją pewne wyzwania, które muszą pokonać, aby osiągnąć ten cel.

 3. Bożena
  12 października 2022 @ 16:44

  Sądzę, że Uber to aplikacja transportowa, która cieszy się coraz większą popularnością. Dynamiczny rozwój wpłynie na stabilizację pozycji.

Dodaj komentarz