Skip to content

Nowe oferty telewizji NC+

Spis treści

Dzięki nowym ofertom telewizji CANAL+ można cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów: dekoderem za darmo przez 3 miesiące, a następnie możliwością przejścia na abonament lub wybrania kontynuacji prepaid.

Nowe oferty przedstawiają się następująco:

-Przez trzy miesiące można otrzymać Start+ z Eleven Sports. Otrzymasz darmowy dekoder i brak opłat miesięcznych przez okres trwania członkostwa.

– Start+ z HBO na 3 miesiące, w tym dekoder (bez opłaty miesięcznej).

Plan Comfort+ dostępny jest za 39,99 zł miesięcznie biorąc pod uwagę jednorazowe doładowanie na min. 5 miesięcy, lub 44,99 zł miesięcznie przy dostępie jako pakiet podstawowy na okres od 1 do 5 miesięcy. Jeśli po wygaśnięciu dostępu chcesz przejść na pakiet Bez Doładowań, możesz to zrobić ponosząc dodatkową opłatę w wysokości 19,99 zł miesięcznie za Start+ lub 24,95 zł miesięcznie za Start+. Oferta telewizji na kartę nc+ to świetny sposób na zdobycie telewizyjnej poprawki, a w jej skład wchodzi serwis streamingowy HBO Max. Standardowy koszt pakietu to 15 zł miesięcznie, ale zawiera on również 3 kanały: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. Pakiet HBO obejmuje: HBO, HBO2 oraz HBO3 jest w cenie 25 złotych miesięcznie. W ramach oferty można też uzyskać dostęp do HBO Max na 3 miesiące.

W razie pytań z NC+ można się skontaktować poprzez kontakt nc plus. Jest to możliwe poprzez formularz kontaktowy oraz infolinię.

1 Comment

  1. Bożena
    29 września 2022 @ 11:26

    Jestem super podekscytowana tymi nowymi propozycjami od NC+. Na pewno zdecyduję się na jedną z nich.

Dodaj komentarz