Skip to content

Jakie usługi świadczy firma Dialtech?

Spis treści

Dialtech sp. z o.o. jest przodującą firmą na polskim rynku usług telekomunikacyjnych świadczonych w jednostkach penitencjarnych, dedykowanych do wykonywania połączeń przez osadzonych. Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia i profesjonalnej obsługi klienta. Polityka firmy skutkuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe obszary.

Karty telefoniczne i telefony samoinkasujące Dialtech przeznaczone są wyłącznie do użytku wewnętrznego w Aresztach Śledczych i Zakładach Karnych oraz Oddziałach Zewnętrznych.

Karta telefoniczna Tanie Rozmowy ma świetne stawki na połączenia do Polski, a także do wielu innych krajów europejskich. Będziesz cieszyć się niskimi stawkami za minutę połączenia wykonywanego w lokalnych godzinach połączeń z dowolnym telefonem stacjonarnym lub komórkowym w Polsce i Unii Europejskiej.

Ponadto ta karta telefoniczna oferuje wygodę bycia w stanie dodać minuty w dowolnym momencie bez daty wygaśnięcia!

Dzięki usłudze “POŁĄCZENIE BEZ KART” możesz wykonywać połączenia do bliskich osadzonych w Zakładzie Karnym lub Areszcie Śledczym oraz Oddziałach Zewnętrznych bez konieczności używania kart.

Opłata za odebrane połączenia zostanie pobrana z Twojego wcześniej zasilonego konta przedpłaconego.

Firma Dialtech ma do dyspozycji różne numery telefonów, z których mogą Państwo skorzystać za pomocą strony numer telefonu dialtech.

Dzięki kartom telefonicznym PINK możesz wykonywać tanie połączenia międzynarodowe przy zachowaniu doskonałej jakości rozmów. Minuty do swojej karty możesz dodać za pomocą formularza w zakładce “Doładowania”. Dzięki szybkim płatnościom online Twoje nowe minuty zostaną dodane w ciągu kilku minut.

Karta telefoniczna GADKA SZMATKA umożliwia tanie połączenia krajowe i międzynarodowe. Karta ma niski koszt, dzięki czemu możesz dzwonić za niską cenę bez utraty jakości.

Opisane usługi telekomunikacyjne charakteryzują się dostępnością, wygodą i elastycznością. Są stworzone z myślą o potrzebach ludzi zmuszonych sytuacją życiową.

3 komentarze

 1. Jacek
  17 sierpnia 2022 @ 16:10

  Korzystam z ich usług już od kilku lat i nie miałem żadnych problemów. Nigdy nie doświadczyłem żadnych problemów z ich działem obsługi klienta lub działem rozliczeń. Nie wierzę, że istnieją jakiekolwiek problemy z ich działem obsługi klienta, ponieważ nigdy nie byłem niezadowolony z ich przedstawicieli obsługi klienta, kiedy dzwonię do nich przez telefon lub kontaktuję się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 2. Krystian
  17 sierpnia 2022 @ 16:11

  Jestem zadowolony z ich działu rozliczeń, ponieważ zawsze wysyłają mi rachunek na czas i płacą go na czas bez żadnych problemów. W rzeczywistości zawsze są bardzo szybcy w wysyłaniu rachunków każdego miesiąca i płaceniu ich w ciągu dwóch tygodni.

 3. Wiktor
  17 sierpnia 2022 @ 16:12

  Firma jest bardzo profesjonalna w swoich kontaktach ze mną, a ich zespół zawsze bardzo szybko reaguje na moje telefony i e-maile.

  Poleciłbym tę firmę każdemu, kto szuka dobrego dostawcy usług telekomunikacyjnych.

Dodaj komentarz