Skip to content

ORLEN Tour de Pologne sponsorowane przez markę 4F

Jest to usługa, dzięki której sklepy internetowe mogą zlecać obsługę zamówień zewnętrznym operatorom. Dzięki pomocy firm logistycznych zamówienia mogą być realizowane sprawnie, a sklepy nie muszą posiadać własnych magazynów. Dodatkowo w ramach realizacji można powierzyć komuś wykonanie całości lub tylko części procesu zamówienia. Co równie ważne, zwroty produktów nie będą już problemem, trafią one również do magazynów usługodawców, z którymi się współpracuje. Co równie ważne, na każdym etapie procesu jest pełna kontrola nad przesyłkami. Można więc interweniować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Działanie tej usługi najlepiej opisać na przykładzie. Zakłada się, że handel odbywa się towarem X. Więc zamawia się u hurtowników. Nie zamawia się go jednak na adres, ale do firm, z którymi współpracuje się w ramach realizacji. Teraz w sklepie można wskazać, że produkt X jest dostępny. Po złożeniu zamówienia przez klienta firma logistyczna je zrealizuje. Mam też pewność, że zajmuje się reklamacjami, zwrotami, a nawet obsługą klienta. Można zlecić jej cały proces realizacji zamówienia.

Numer telefonu 4f oferuje wiele różnych metod komunikacji z infolinią, takich jak: numer telefonu, adres elektronicznej poczty internetowej (e-mail), E-czat ​​z doradcami. 4F nie ma żadnych danych kontaktowych ani adresu pocztowego publikowanych na swojej stronie internetowej.

Przechowywanie przedmiotów jest często drogie i skomplikowane w wielu sklepach internetowych. Jeśli nie ma wystarczającej pojemności, samodzielne przetworzenie towaru może zająć dużo czasu. Jednocześnie klienci coraz bardziej martwią się o czas realizacji zamówień. Powierzając wykonanie zleceń innej firmie, będzie można w pełni skupić się na rozwoju własnego biznesu. Dzięki temu promocja powinna być bardziej efektywna, dzięki czemu znajdzie nas więcej klientów. Można być pewnym, że żadna ilość zamówień nie sparaliżuje sklepu, ponieważ nie ponosi się odpowiedzialności za wysyłkę.

 

3 komentarze

 1. Tadek
  3 sierpnia 2022 @ 12:34

  Jestem pełen radości, że marka 4f działa w ten sposób i sponsoruje takie wydarzenia to prawdziwa duma narodowa. Jestem dumny, że mogę być tego częścią!

 2. Mateusz
  3 sierpnia 2022 @ 12:36

  To naprawdę ekscytujący czas dla marki 4f. Cieszę się, że możemy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu i jestem zaszczycony, że może być oficjalnym sponsorem tegorocznego.

  Wierzymy w moc łączenia ludzi poprzez ich pasje i uwielbiamy to, że marka 4f może pomóc zjednoczyć ludzi wokół czegoś, co kochają. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać takie wydarzenia jak to, gdzie ludzie mogą się spotkać, aby świętować swoje wspólne zainteresowania.

 3. Jan
  3 sierpnia 2022 @ 12:37

  Jestem pełen radości, że marka 4f działa w ten sposób i sponsoruje takie wydarzenia.
  Jestem pewien, że wszyscy pracownicy, którzy biorą udział w tym wydarzeniu czują to samo co ja.

Dodaj komentarz